Czwartek, 18 sierpnia 2022. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Alkoholizm to piekło

2014-02-25 08:32:24 (ost. akt: 2014-02-25 08:39:22)
Lech Dyblik śpiewał piękne rosyjskie ballady

Lech Dyblik śpiewał piękne rosyjskie ballady

Podziel się:

Znanego aktora i pieśniarza Lecha Dyblika goszczono w Publicznym Gimnazjum w Płoniawach- Bramurze. Podczas spotkania opowiadał on o swoim życiu i trudnym procesie wychodzenia z nałogu alkoholowego.

Spotkanie było przeznaczone dla uczniów gimnazjów z terenu gminy Płoniawy-Bramura, pojawili się wiec również uczniowie z Krasińca. Aktor przybliżył wszystkim swoją postać i szczegółowo opowiedział o tym, jak popadł w alkoholizm, aby przestrzec przed tym płoniawską młodzież. Wskazywał na potrzebę poszukiwania autorytetów i trwania w swoich postanowieniach. - Nie przyjechałem tu, aby porozmawiać o „Kiepskich" [serial, w którym gra aktor – red], tylko aby porozmawiać na poważniejsze tematy, a mianowicie o uzależnieniach - zaczął aktor. Następnie wspomniał o problemach, które mogą dotyczyć każdego z nas. - Gdy się choruje, choruje cała rodzina, W domu gdzie mieszka człowiek uzależniony, jest piekło. To choroba nieuleczalna. Ja nie piję od 20 lat, a ciągle muszę przyglądać się swoim zachowaniom i emocjom - dodał. Swoje opowieści przeplatał pięknie śpiewanymi balladami rosyjskimi.
- Często organizujemy konkursy, zjazdy czy zajęcia profilaktyczne dla uczniów szkół z terenu gminy. W ubiegłym roku placówkę w Płoniawach odwiedziła na przykład sędzia Anna Maria Wesołowska - powiedział nam Kazimierz Białobrzeski, sekretarz gminy Płoniawy-Bramura.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polecam #2633954 | 37.190.*.* 29 lis 2018 15:14

    Witam. Jeśli zmagasz się z uzależnieniem, chciałbyś podjąć leczenie, ale w twojej okolicy nie ma takiej możliwości lub nie chcesz wychodzić z domu polecam terapię przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz