Czwartek, 5 sierpnia 2021. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Zaczęło się od „Rechotka”

2015-06-15 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 09:05:21)

Podziel się:

Dzień Dziecka w Miejskim Domu Kultury w Makowie przepełniony był mnóstwem atrakcji. Do zabawy z animatorami przyłączyło się spore grono maluchów.

Wszystko rozpoczęło się od seansu filmowego bajki „Rechotek” w miejscowym kinie „Mazowsze”. Przed wejściem na seans dzieciaki otrzymały lizaki i balony, a witał ich serdecznie klaun. Pojawiło się też stoisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce, gdzie można było wypełnić kupon, odpowiadając na pytania z zakresu wiedzy o ruchu drogowym i tym samym wziąć udział w losowaniu z nagrodą główną w postaci roweru. Trafił on do Zuzanny Kowalskiej. Następnie wszyscy przenieśli się na plac przed domem kultury. Tam przygotowano wiele konkursów i różnych zabaw. Był konkurs wiedzy o oglądanym filmie, malowanie gipsowych figurek, lepienie z plasteliny czy rywalizacja sportowa. Dla wszystkich zapewnione były też słodkie upominki. W budynku MDK-u dla najmłodszych przygotowano natomiast salę zabaw z basenem z kulkami, torami przeszkód i zjeżdżalniami.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB