Sobota, 3 grudnia 2022. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Dni Makowa z Red Lips

2016-04-22 09:50:06 (ost. akt: 2016-04-22 09:54:02)

Podziel się:

Święto miasta zorganizowane zostanie w tym roku pod koniec czerwca, dobrą wiadomością dla mieszkańców jest to, że będą trwały one aż 3 dni.

Dni Makowa odbędą się w dniach 17, 18, 19 czerwca. Gwiazda wieczoru, zespoł Red Lips z pewnością ściągnie tłumy. Zespoł ten słynie z piosenek tj. "To co nam było", "Czarne i białe" czy "Szanta". Coś dla siebie znajdą też miłośnicy disco polo, na scenie pojawi się bowiem powstały w 2006 r. zespół Effect. Jest to jeden z niewielu zespołów disco polo, który w całości tworzony jest przez członków rodziny. Wiele piosenek Effect gościło na stałych playlistach rozgłośni radiowych. Popularnością wśród słuchaczy cieszyły się piosenki: "Sexoholik", "Uciekam od żony" czy "Tacy jak my". Podczas obchodów Dni Makowa zostanie zapewnionych dla mieszkańców wiele innych atrakcji, zarówno na scenie jak i poza nią. Podczas imprezy będzie można skorzystać z wesołego miasteczka czy ogródków piwnych.

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. marian #1980680 | 77.253.*.* 23 kwi 2016 06:45

  Aniesia, możesz wymienić co takiego ruszyło się w Makowie. Może jest coś o czym my nie wiemy, a ty znasz szczegóły. Chętnie poznam zasługi tandemu Ciak_Gadomski.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. makowiak #1980595 | 109.243.*.* 22 kwi 2016 21:29

  do Aniesi.podejrzewam że jesteś pracownikiem urzędu miejskiego,albo dobrym znajomym burmistrza dlatego piszesz takie głupoty.ja nie widzę nic dobrego dla miasta i mieszkańców że wystąpi i zaśpiewa jakaś ruda lala,bo to nie zasługa burmistrza,bo on ich tylko zamówił,i zapłaci nie swoimi szału nie ma.ten burmistrz jak teraz i kiedyś, nie ma i nie będzie miał żadnych zasług dla tego miasta.najlepiej jak chce coś na prawde zrobić dla miasta to niech się poda do dymisji i zwolni ten urząd,bo się nie nadaje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. marian #1980491 | 77.253.*.* 22 kwi 2016 18:17

  Aniesia, osobiście cieszę się z tego, że w Makowie coś drgnęło, ale też nie popadałbym w zbytni zachwyt. Za chwilę minie dwa lata rządzenia duetu Tadek-Leszek i efektów znaczących nie widzę. Wymiana kilkunastu latarni, ścieżka edukacyjna na Orzycem (już zdewastowana) usytuowana na niezagospodarowanym terenie (tak jakby dom zaczęto budować od komina) i siłownia zrobiona w miejscu, gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem i delektować się ciszą - to jak na razie namacalne sukcesy. Trochę ruszyło w domu kultury, ale otrzymana dotacja to zasługa Bożeny Pawłowskiej. Spłynęło troch grosza na zrobienie koncepcji rewitalizacji Rynku. Tylko skąd wziąć pieniądze na tę rewitalizację? A będzie ich potrzeba dziesiątki milionów. Jankowski musiał się borykać z debilami z PSL-a, którzy mu we wszystkim przeszkadzali. Ciak nie ma opozycji. Może robić, co mu się podoba, radni przyklepią mu wszystko. Niektórzy dostają sraczki ze szczęścia, że w Makowie wystąpi Red Lips, średniej klasy zespół muzyczny. Zobaczcie, kto wystąpi na Dniach Przasnysza. Można, można - Aniesia. Pan Ciak i Gadomski to myślą, ale o sobie. Przestań być naiwna.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Aniesia #1980364 | 217.99.*.* 22 kwi 2016 15:32

   I widzisz Panie Jankowski....- można...? - można !! :-) Obecny Burmistrz odwala KAWAŁ DOBREJ ROBOTY..... Tyle się w mieście ruszyło, zrobiło, że naprawdę nie wiem po co Pan Panie Jankowski okupował te stanowisko przez tyle lat. Burmistrz musi patrzeć na ludzi, musi przypuszczać, że coś się ludziom spodoba... a nie tylko na siebie.... A Pan Tadeusz jak widać myśli. U Pana tej funkcji zabrakło. Panie Tadeuszu.... ogromny szacun! ;-)

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)